top of page
1600x400px-google forms.png

MOKYTIS 
KINO 2024/2025

Registracija prasidės birželio 20 d. ir truks iki rugsėjo mėn.

Nori kurti-žiūrėti-analizuoti-kalbėtis apie kiną? „Skalvijos“ kino akademija (arba trumpiau – SKA) kiekvienais metais kviečia kiną mylinčius 15-18 metų moksleivius mokytis kino. Registracija prasidės birželio 20 d.

Programa trunka dvejus metus, ją sudaro keturi studijų semestrai, skirti susipažinti su kino istorija, pagrindiniais kino kalbos elementais, praktiškai išbandyti vaidybinio ir dokumentinio kino kūrimo principus. Kiekvienais metais SKA renka du režisūrinio kino programos kursus.

Studijų kaina: 60 EUR / mėn.

Susitikimų dažnumas: 2 kartai per savaitę (pirmadieniais-trečiadieniais arba antradieniais-ketvirtadieniais nuo 16:30 iki 18:30)

Kursų vadovai: kino režisieriai

Dėstytojai: įvairių kino sričių specialistai

 

SKA – daugiau nei paskaitos: studijuojantieji įsitraukia į Lietuvos kino bendruomenę dalyvaudami filmavimo aikštelėse ar kuruodami filmų programas festivaliuose, renginiuose. SKA studentai susipažįsta su kino specialybėmis, įgauna praktinių gebėjimų dirbti su kino technika (nuo būmo iki 16mm juostos), turi galimybes dalyvauti Lietuvos ir užsienio kino festivaliuose, važiuoja į vasaros SKA kino stovyklą Nidoje, yra kviečiami į specifines žinias gilinančius workshop‘us. Ir tikrai nesumeluosime sakydami, kad SKA praveria langus į tolimesnes kino studijas.

bottom of page